Programy

HDC VÝKONNOSTNÍ DIAGNOSTIKA: DOROST, JUNIOŘI A DOSPĚLÍ

Program poskytne kompletní obrázek o tvých silových schopnostech pomocí rozvoje např. rychlostní a vytrvalostní metody –  dynamické síly výbušnosti dolních a horních končetin. Nad rámec toho dostaneš doporučení pro maximálně efektivní trénink dynamické síly a metody rozvoje silových schopností se zaměřením na výsledky testování konkrétního hráče.

HDC Funkční program

V tomto programu se zabýváme kompenzačními a posilovacím cvičeními, která napravují a kompenzují omezení z jednostranného zatížení.

HDC Silový program

Pro všechny hráče, kteří chtějí chtějí rozvíjet hluboký stabilizační systém (core), výbušnost, odrazovou sílu, elasticitu svalstva a dynamickou sílu.

HDC Vstupní výživová diagnostika

Vedle tréninku a regenerace je zdravá a správná strava klíčovou součástí tréninkového procesu. V HDC ČR přistupujeme k výživě komplexně: od vstupní diagnostiky, přes průběžné poradenství až po zajištění potřebné výživy jako součást tréninkového procesu.

HDC Výživový koučink

Tento program je vhodný pro ty sportovce, kteří se nechtějí řídit podrobným plánem, ale raději na svém jídelníčku sami zapracují. Poradíme, jak upravit jídelníček, abyste měli v každém jídle dostatek živin. Program je skvělý k pomalému a trvalému osvojení vhodných stravovacích návyků

HDC Dlouhodobý výživový koučink

Tento program je určen pro dlouhodobou spolupráci a komunikace s klientem v návaznosti na jeho individuální cíle a požadavky, jako je například hubnutí, tvarování postavy, nabírání svalové hmoty, zlepšení fyzického výkonu, síly.