Pro koho je program určen?

HDC Silový program je určen pro všechny hráče, kteří chtějí chtějí rozvíjet hluboký stabilizační systém (core), výbušnost, odrazovou sílu, elasticitu svalstva, dynamickou sílu.

Program obsahuje:

  • 10x trénink ve fitness zóně
  • Výstup, závěrečná zhodnocení

Popis programu

Během 10 tréninkových jednotek se s hráčem individuálně věnujeme zlepšování jeho silových schopností a to zejména v oblasti hlubokého stabilizačního systému – „Core“ cvičení. U mladších hráčů je to zase zdokonalování techniky jednotlivých cvičení jako dřep, výpad, zdvihy, tlaky a tahy. Pokud se hráč naučí správně provádět tyto pohyby následně je může využívat ve své tréninkové praxi a to bez rizika zranění nebo přetížení. Tréninkovým jednotkám HDC Silového programu by měla optimálně předcházet speciální diagnostika rychlostně-silových schopností, která nám pomůže určit správný odpor a intenzitu cvičení tak, abychom se sportovcem co nejrychleji a nejefektivněji rozvíjely zjištěné slabé stránky. Během tréninků je intenzita sledována zařízením, které optimalizuje zatížení během tréninku, což znamená, že hráč v plném rozsahu trénuje konkrétní výbušnou sílu a zároveň mu nehrozí přetrénování či přetížení.

Během tréninku používáme moderní technologie:

  • Firstbeat – software pro monitorování srdeční frekvence během cvičení

Platnost programu a storno podmínky

Platnost programu je 6 měsíců ode dneobjednání resp. úhrady programu. Není-li program do 6 měsíců klientem vyčerpán, propadá bez náhrady nevyčerpaná část programu. Program nebo jeho části není možné převádět na jinou osobu.

Zrušení potvrzené tréninkové jednotky / tréninku je možné nejpozději do 48h před konáním této tréninkové jednotky / tréninku. Je-li tréninková jednotka / trénink zrušena v kratší lhůtě než 48h před jejím konáním, nebo nedostaví-li se klient na plánovanou tréninkovou jednotku / trénink, pak tato bez náhrady propadá.