Program obsahuje:

  • 12 tréninků na hokejovém trenažéru zaměřených na efektivní rozvoj techniky bruslení
  • Doporučení a zhodnocení tréninkového procesu

Pro koho je program určen?

HDC Bruslící program je určen pro hráče, kteří se chtějí neustále zlepšovat ve svých hokejových dovednostech. Tento program plynule navazuje na  HDC Startovací program nebo HDC Tréninkově-diagnostický program a je zaměřen zejména na zlepšení techniky bruslení – konkrétně bruslařského odrazu a skluzu. Během tréninků se klade důraz zejména na odstranění nedostatků jako jsou: uložení a stabilita opěrné nohy, dopnutí odrazové nohy či zmenšování vnitřního úhlu v koleni při bruslení.

Popis programu

Obsahuje 12 tréninkových jednotek na trenažéru bruslení, kde se uplatňují nadstavbová cvičení na zlepšení technických dovedností hráče: technika bruslení, herní činnosti jednotlivce (práce s kotoučem, přihrávky, střelba), periferní vidění a kondice bruslení.

Během tréninkových jednotek HDC Bruslícího programu jsou v HDC Czech republic využívány i jedinečné technologie a zařízení pro zvýšení efektivity tréninkového procesu a zdokonalování techniky bruslení:

  • Instructor – softwarový program na názorné ukázky cvičení
  • Live Delay – softwarový program a kamerový systém zajišťující okamžitou zpětnou vazbu
  • Peripheral Navigation – zlepšení střelby a periferního vidění
  • Shooting Navigation – software pro zlepšení přesnosti střelby
  • Laser System – laserová pomůcka pro výuku správného bruslařského odrazu

Platnost programu a storno podmínky

Platnost programu je 6 měsíců ode dneobjednání resp. úhrady programu. Není-li program do 6 měsíců klientem vyčerpán, propadá bez náhrady nevyčerpaná část programu. Program nebo jeho části není možné převádět na jinou osobu.

Zrušení potvrzené tréninkové jednotky / tréninku je možné nejpozději do 48h před konáním této tréninkové jednotky / tréninku. Je-li tréninková jednotka / trénink zrušena v kratší lhůtě než 48h před jejím konáním, nebo nedostaví-li se klient na plánovanou tréninkovou jednotku / trénink, pak tato bez náhrady propadá.