Programy

HDC Výživový koučink

Tento program je vhodný pro ty sportovce, kteří se nechtějí řídit podrobným plánem, ale raději na svém jídelníčku sami zapracují. Poradíme, jak upravit jídelníček, abyste měli v každém jídle dostatek živin. Program je skvělý k pomalému a trvalému osvojení vhodných stravovacích návyků

HDC Dlouhodobý výživový koučink

Tento program je určen pro dlouhodobou spolupráci a komunikace s klientem v návaznosti na jeho individuální cíle a požadavky, jako je například hubnutí, tvarování postavy, nabírání svalové hmoty, zlepšení fyzického výkonu, síly.

Spolupráce s reprezentacemi

Program je určen pro reprezentační družstva s cílem zvýšit výkonnost konkrétní skupiny hráčů nebo celého týmu ve vybraných oblastech pomocí aplikování individuálních nebo individualizovaných tréninků na ledě, na trenažéru nebo v prostředí off-ice.

Oddílová příprava

Program je určen pro oddíly s cílem zvýšit výkonnost konkrétní skupiny hráčů nebo konkrétního družstva / družstev ve vybraných oblastech pomocí aplikování individuálních nebo individualizovaných tréninků na ledě, na trenažéru nebo v prostředí off-ice.