Kempy

Stickhandling & Agility Camp 18.09.2021

Bezchybná technika práce s holí dělá z dobrého hráče skvělého hráče. Hráči jako Connor McDavid a Auston Matthews vynikají díky svým schopnostem bleskově rychlé práce rukou. Dokonale zvládnutá technika práce s holí poskytuje každému hráči nové možnosti přečtení a překonání soupeřova hráče či brankáře. Na kempech HDC ČR hráči posunou svoji techniku stickhandling na vyšší úroveň a jsou lépe připraveni střílet góly v rozhodujících okamžicích hry.

Shooting & Scoring Camp 26.09.2021

Přestože v ledním hokeji puky létají vzduchem neuvěřitelnou rychlostí, není síla jediným rozhodujícím faktorem pro precizní a přesnou střelu. Správná technika, načasování a rychlost jsou rovněž velmi důležité. Kromě toho hokejová hra se stále vyvíjí a vyvíjí se i způsob, jakým hráči střílí a dávají góly. Brankáři všech věkových úrovní jsou stále strategičtější ve vykrývání úhlů a ve svých pohybech. V důsledku toho je důležité zapracovat na střeleckých technikách, které brankáře překvapí nebo rozpohybují.

Gaming Skills Camp 3.10.201

Lední hokej není jen hra bruslení a střelby…Je to mnohem víc: souhra hráčů, rychlé reakce a rychlá rozhodnutí. V rámci kempu. Kromě základních dovedností jako jsou technika bruslení a stabilita je třeba se věnovat velmi specifickým rozhodovacím cvičením, kde nacvičujeme aby hráči každé rozhodnutí učinili rychleji, aby získali výhodu nad svými konkurenty během zlomku sekundy, který rozhoduje o vítězství nebo porážce. Ať už je to vlevo nebo vpravo, přihrávky nebo střelba, správná odpověď na sebe nenechá čekat.
Nejlepší technika je bezcenná, pokud není použita ve hře a ve správný čas.

Speed & Acceleration Camp 9.10.2021

Bruslení je základ, ze kterého v dnešním hokeji vychází naprosto všechno. Dokonalá bruslařská technika je základem úspěchu hry každého top hráče. Chce-li hráč dominovat na ledě jako Dylan Larkin nebo Patrick Kane a dobře ovládat i ostatní dovednosti a techniky, jako je práce s holí, střelba a herní situace, je dokonale zvládnutá technika bruslení absolutně klíčová. V rámci kempů HDC ČR hráči zdokonalí svoji techniku bruslení, zefektivní odraz, získají na rychlosti i zrychlení a zvýší obratnost na ledě.

Týmová diagnostika 2021/22

Před začátkem sezóny je důležité zjistit kondiční připravenost týmu na náročnou ligovou sezónu a nastavit správnou strategii týmového tréninku na ledě. Týmová diagnostika poskytuje informace jak o jednotlivých hráčích, tak o týmu jako celku a srovnává je s normami příslušné věkové a výkonnostní kategorie. Srpen – září 2021.