Příbram 8.8.2022

A je to! Minulou sobotu skončil v HDC ČR letošní poslední Letní hokejový kemp 2022. Po dobu 5 týdnů na svých hokejových dovednostech a kondici pracovalo téměř 200 mladých hráček a hráčů, včetně dorostenců a juniorů. V rámci bohatého denního programu pracovali mladí hokejisté na technice bruslení, kondici a obratnosti, střelbě, stickhandlingu a na herních situacích. K tomu využívali unikátní možnosti našeho tréninkového centra: hokejový gym, střeleckou zónu se syntetickým ledem, zónu bruslení se dvěma trenažéry bruslení, relaxační zónu, dvě zimní haly, plavecký bazén a venkovní sportoviště a hřiště.

Ale při našich hokejových kempech nemyslíme jen na sportovní rozvoj: každý den doplňovaly sportovní přípravu hodiny angličtiny, převážně s hokejovou tématikou. A prezentace o správném výběru hokejek či správném broušení a profilování bruslí zase doplnilo odborné znalosti.

Při náročném sportovním programu dbáme na správnou výživu. Svačiny a ovoce několikrát denně mezi jednotlivými tréninky, bohatný pitný režim a pro starší hráče i proteinové drinky.

Nepřetržitou péči a komfort 24 hodin denně zajišťovaly naše hostesky, díky kterým se všichni mladí sportovci mohli plně soustředit na to hlavní: sportovní přípavu a rozvoj individuálních dovedností.

Vedle sportovního rozvoje zažili kluci a holky spoustu zábavy

Děkujeme všem, kteří těch 5 týdnů strávili s námi a už nyní se těšíme na Letní kempy 2023.