Studiové lekce
pro veřejnost

FUNKČNÍ KRUHOVÝ TRÉNINK

Jedná se o tréninkovou metodu, která využívá velkého množství variabilních cviků a cvičebních stylů a pomůcek a tak zapojuje komplexně celé tělo. Napomáhá zpevňovat tělo a aktivuje účinné spalování tuků. Díky udržení tepové frekvence na vyšší úrovni během celého cvičení podporuje činnost kardiovaskulárního systému a povzbuzuje metabolismus.

Kruhové tréninky zahrnují 4 až 15 stanovišť sestavených do pomyslného kruhu. Cviky jsou voleny tak, aby zatěžovaly střídavě různé svalové skupiny. Cviky se provádí v určených časových intervalech, čímž se udržuje správná tepová frekvence. Díky udržení tepové frekvence na vyšší úrovni během celého cvičení podporujeme činnost kardiovaskulárního systému a povzbuzujeme metabolismus a tedy i účinné spalování tuků. Pauzy mezi cviky jsou voleny zpravidla tak, aby umožnily přesun z jednoho stanoviště na další. Velmi důležitá je vhodná volba zátěže, která musí být taková, aby umožňovala svižné provádění cviků s důrazem na správnou techniku. Naše kruhové tréninky doprovází motivační hudba, která vás správně nakopne. Dobře sestavený kruhový trénink procvičí a posílí celé tělo, napomůže spalování tuků a formování postavy.

KDY: Každé ÚTERÝ  a ČTVRTEK od 18:00 do 19:00 hod.

CENA: 150 Kč / osobu (maximální počet: 15 osob)


BOXERSKÉ TRÉNINKY

Boxerský trénink pro širokou veřejnost v profesionálním prostředí HDC Czech Republic s možností individuální výuky boxu. Tréninky jsou určeny všem zájemcům všech věkových skupin, ať už jen pro snížení nadváhy, upevnění fyzické kondice nebo za účelem nauky sebeobrany.

Pro koho a proč? 

Tréninky jsou určeny mužům i ženám všech věkových skupin od 14 let. Zájemci mají různé motivace a cíle se boxu věnovat od fyzičky přes odreagování po sebeobranu.

  • Upevnění fyzické kondice
  • Upevnění sebedůvěry (obrana při napadení)
  • Zpevnění celého těla, harmonické posílení dolních, horních končetin a trupu
  • Snížení nadměrné hmotnosti
  • Psychické odreagování, obzvláště při namáhavé duševní činnosti

KDY: Každou STŘEDU  a PÁTEK od 18:00 do 19:00 hod.

CENA: 150 Kč / osobu (maximální počet: 15 osob)

Rezervace

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s obchodními podmínkami za účelem vyřízení mé přihlášky: