KEMPY A PŘEDSEZÓNNÍ PŘÍPRAVA

Nabízíme jednodenní, víkendové i týdenní kempy, komplexní předsezónní přípravu profesionálních hráčů.

PODZIMNÍ
HOKEJOVÉ KEMPY

Čtyřdenní hokejový kemp zaměřený na rozvoj individuálních dovedností pod vedením našich zkušených trenérů.

Termíny:

16. 10. 2020 - 20. 10. 2020 - Podzimní prázdniny
28. 10. 2020 - 31. 10. 2020 - Podzimní prázdniny

INDIVIDUÁLNÍ
trénink na ledě

Zdokonaluj svoje dovednosti na individuálním tréninku na ledě s Karlem Herrem, Milanem Filipi, Lubošem Voříškem,

Termíny:

Diagnostika a testování
v ledním hokeji

Diagnostika v ledním hokeji představuje sérii speciálních diagnostických testů, určených jednotlivým hráčům nebo týmům, na jejichž základě stanovujeme silné resp. slabé stránky sportovce ovlivňující jeho sportovní výkon. Na základě výsledků a jejich interpretace následně vytvoříme individuální tréninkový plán a konkrétní doporučení do tréninkové praxe pro jeho další rozvoj.

Termíny:

HDC SKILLS
CAMP

Využij možnost rozvíjet své hokejové dovednosti pod dohledem profesionálních trenérů v prostředí nejmodernějšího centra pro rozvoj hokejových hráčů v ČR.

Termíny:

03. 10. 2020 - 03. 10. 2020 -

HDC SKILLS
OFF-ICE CAMP

Využij možnost rozvíjet své hokejové dovednosti pod dohledem profesionálních trenérů v prostředí nejmodernějšího centra pro rozvoj hokejových hráčů v ČR. Zapracuj na technice na bruslařském trenažeru a zdokonal své schopnosti ve střelecké a stickhandling zóně.

Termíny:

03. 10. 2020 - 03. 10. 2020 -

Studiové lekce
pro veřejnost

Vyzkoušejte trénink pod vedením našich zkušených trenérů a zamakejte s námi na vysněné postavě. Čekáte pravidelně než skončí tréninky vašich dětí? Využijte tento čas maximálně efektivně a navštivte jednu z našich studiových lekcí určené veřejnosti: Kruhové funkční tréninky a box!

Termíny:

Předsezónní příprava
pro dorost a juniory

Určený pro hokejové hráče kategorie 14 let + . Zaměřený na zjištění a odstranění nedostatků hráče, zlepšení herního výkonu.

Termíny:

Předsezónní příprava
pro vrcholové hráče

Program je určený na předsezónní přípravu pro výkonnostní a vrcholové hráče ledního hokeje. Na základě komplexní diagnostiky aktuální úrovně trénovanosti hráče sestavujeme individuální tréninkové mikro-cykly v trvání 2 až 8 týdnů, jejichž cílem je rozvíjet speciální schopnosti hráče a odstraňovat jeho nedostatky s cílem zlepšit jeho herní výkon na ledě.

Termíny: