Člen týmu

Mgr. Milan Kabát, PhD.

TRENÉR SPECIALISTA

info@hdcczech.cz

Milan Kabát je absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu se specializaci Kondiční trenér (Mgr.) Po skončení magisterského studia pokračoval na doktorandském studiu, na kterém obhájil disertační práci v oblasti Sportovní edukologie (PhD.).

V profesionální praxi se zabývá především rozvojem kondičních schopností sportovců, diagnostikou a nastavováním tréninkového programu pro profesionální sportovce. Je držitelem certifikátů v oblasti rozvoje pohybových vzorů, diagnostiky těla a rozvoje kondičních schopností (Functional movement screen 1 + 2, Anatomy trains 1, DNS 1 + 2, Complex Core – stabilisation in sport). Dále je držitelem trenérské licence B a HDTS Group Fusion skating & Diagnostics. V minulosti byl kondičním trenérem slovenské hokejové reprezentace U18 a připravoval více hráčů, kteří působí v NHL a KHL, zda v nejvyšší slovenské a české hokejové soutěže.

V HDC ČR se specializuje na všeobecnou a speciální diagnostiku hráčů na ledě, na hokejovém trenažéru a v posilovně. Dále se zabývá vedením a nastavováním tréninkových programů pro klienty centra, zároveň je školitelem trenérů pro zákaznická centra budované v zahraničí.