Сложность и профессионализм
Хоккейный центр в Прибраме

Новейшие технологии обучения, современные методы диагностики и многолетние ноу-хау для комплексного развития игроков. Вы хотите заметно улучшить? Тренируйся в HDC Чехия!

развитие игроков обслуживание

комплексное развитие
игроков и спортсменов

Техника катания,
скорость, взрывчатость

2 скейтмилли, видеоанализ, стабильность, мощность, взрывоопасность

Ручные навыки
и стрельба

260м2 синтетический лед FunIce, техника палочек, стрельба, периферийное зрение

Комплексная диагностика
и спортивное тестирование

На льду и вне, StridePower, Wingate, сотрудничество со спортивным врачом

Биомеханический
анализ

Длина и угол отражения, осанка, движение верхних конечностей

Функциональное обучение

Физическая культура, плио-тренировка, динамическая и статическая устойчивость, компенсационная тренировка, растяжка

Ментальная подготовка

Индивидуальная и командная мотивация, предматчевая подготовка

технологии и оборудование
хоккейного центера

FUSION SKATING
SKATEMILL

Fusion Stkating Skatemill je určený pro zlepšení individuálních zručností hráčů ledního hokeje všech věkových i výkonnostních kategorií.

Jeho úlohou je rozvoj:

 • techniky bruslení,
 • střeleckých zručností,
 • periferního vidění hráče,
 • kondičně-koordinačních schopností hráče,
 • poskytnutí nástroje pro profesionální testovaní hráčů.

Pátá generace hokejového trenažéru spolu s vybranými programy je výjimečná volností pohybu puku, nízkou hlučností a plynulostí nastavení rychlosti i sklonu.

HOKEJOVÁ
DIAGNOSTIKA

Jedná se o komplexní řešení pro testování a vyhodnocování kondičních a koordinačních schopností testovaného jedince. Je ideální pro každý druh sportu, ale také obsahuje soubor testů speciálně určených pro hráče ledního hokeje. Sport Testing zahrnuje systém předem připravených testů, rozdělených do tří základních skupin podle prostředí, ve kterém se testy provádějí. Testovat lze v prostorách posilovny (na suchu), na ledě a na hokejovém bruslařském trenažéru - skatemillu. 

Testovací programy se zaměřují na:

 • Koordinační schopnosti
 • Rychlostní schopnosti
 • Silové schopnosti
 • Vytrvalost
 • Obratnost
 • Mentální kondice

Z komplexní diagnostiky pak vychází tréninkový plán, který trenér sestavuje individuálně pro každého hráče.

TRÉNINKOVÝ
PLÁN

Pro každého hráče ledního hokeje sestavujeme individuální tréninkový program, který vychází z diagnostiky specifických schopností a dovedností. Přitom stavíme zejména na bohaté databázi předpřipravených tréninkových jednotek a celků a zároveň na dlouholetých zkušenostech našich trenérů.

STŘELECKÁ ZÓNA
A SHOOTING NAVIGATION

Střelecká zóna umožňuje současný trénink až osmi hráčům. Trénink v této zóně je zaměřen na rozvoj přesnosti, síly a schopnosti střelby a na nácvik techniky hole (stick handling skills). Inteligentní branky automaticky vyhodnocují úspěšnosti střelby, pomocí které může hráč sledovat svůj progres a zároveň se porovnávat s jinými hráči.

Syntetický led

SYNTETICKÝ
LED

Zóna bruslení a střelby je vybavená syntetickým ledem - celosvětově nejpopulárnější řešení pro vybudování plochy pro lední hokej s neomezeným využitím. Výhody oproti přírodnímu ledu jsou zejména celoroční využití a ekologičnost. Zároveň se syntetický led svými povrchovými vlastnostmi velmi přibližuje ledu přírodnímu. Celková plocha téměř 270m² skýtá podmínky i pro náročné skupinové tréninky.

FUNKČNÍ ZÓNA

FUNKČNÍ
ZÓNA

Nutnou součástí každého hokejového centra je trénink na suchu. Těmto účelům slouží specializovaná tělocvična přímo pro potřeby hokejistů – ale nejen jich, zaměřená na funkční trénink. Hlavním úkolem je dát trenérovi možnost trénovat jak s jednotlivcem, tak i kruhový trénink s celým týmem a to v několika funkčních zónách:

 • cardio zóna
 • silový trénink
 • stabilita a strečink
 • rychlost a agilita

Сборы и предсезонная подготовка

Мы предлагаем однодневные, выходные и недельные лагеря, а также комплексную предсезонную подготовку для профессиональных игроков.