Program obsahuje:

  • 6 tréninků na hokejovém trenažéru
  • 1 biomechanická analýza techniky bruslení
  • 1 testování kondičně – koordinačních schopností
  • Výstup, závěrčná zhodnocení a doporučení do tréninkové praxe

Pro koho je program určen?

HDC Startovací program je určen pro všechny hráče, kteří chtějí dokonale znát své silné a slabé hokejové stránky. Program totiž obsahuje speciální videoanalýzu techniky bruslení, pomocí které dokážeme na základě klíčových pozic zhodnotit úroveň bruslařské techniky hráče – ve kterých fázích bruslení by se měl zlepšit nebo jak má správně koordinovat svůj pohyb.

Popis programu

Během následujících tréninkových jednotek na hokejovém trenažéru hráči ukážeme, jak pracovat na zjištěných nedostatcích, aby zlepšil svou bruslařskou techniku ​​a individuální herní činnosti (vedení puku, střelbu, přihrávky a kličky).

Součástí HDC Startovacího programu je i všeobecná diagnostika hráče na suchu, v níž hodnotíme jeho předpoklady na sportovní výkon a následně v průběhu tréninkových jednotek ve specializované posilovně pracujeme na zjištěných nedostatcích a správné technice cviků tak, aby se efektivně zlepšoval.

Během tréninkových jednotek HDC Startovacího programu jsou využívány i jedinečné technologie a zařízení pro zvýšení efektivity tréninkového procesu a zdokonalování techniky bruslení:

  • Instructor – softwarový program na názorné ukázky cvičení
  • Live Delay – softwarový program a kamerový systém zajišťující okamžitou zpětnou vazbu
  • Peripheral Navigation – zlepšení střelby a periferního vidění
  • Shooting Navigation – software pro zlepšení přesnosti střelby
  • Laser System – laserová pomůcka pro výuku správného bruslařského odrazu

Platnost programu a storno podmínky

Platnost programu je 6 měsíců ode dneobjednání resp. úhrady programu. Není-li program do 6 měsíců klientem vyčerpán, propadá bez náhrady nevyčerpaná část programu. Program nebo jeho části není možné převádět na jinou osobu.

Zrušení potvrzené tréninkové jednotky / tréninku je možné nejpozději do 48h před konáním této tréninkové jednotky / tréninku. Je-li tréninková jednotka / trénink zrušena v kratší lhůtě než 48h před jejím konáním, nebo nedostaví-li se klient na plánovanou tréninkovou jednotku / trénink, pak tato bez náhrady propadá.