Kdo tě potrénuje?
představení trenérů

Naše výcvikové hokejové centrum nabízí mnoho profesionálních programů, pro které je třeba mít kvalitní zkušenosti. mrkni kdo tě může trénovat.

Milan Filipi

Milan Filipi

HLAVNÍ TRENÉR

diagnostika bruslení střelba kondiční trénink individuální tréninky vedení výběrových týmů

Vícemistr extraligy za Dynamo Pardubice, početné starty v reprezentaci ČR. Působil leta jako profesionální hráč v ČR, kde odehrál přes 162 zápasů v extralize a své další hokejové úspěchy prosadil i v zahraničí. Je odchovancem Dynama Pardubice, později hrál v Českých Budějovicích a extraligovém Kladně. Je držitelem trenérské licence B. V HDC Czech Republic  je odborníkem na diagnostiku (Sport Testing, FMS), kondiční trénink, tréninkové plány Skating Analysis a trénink bruslení na skatemill.  Již několik let působí jako profesionální trenér EUHL a při trénování již prošel všemi kategoriemi od náboru až po muže. S mládežnickými týmy se jako trenér pravidelně umisťuje na čelních místech soutěží.

Ing. Petr Hlinka

Ing. Petr Hlinka

MANAŽER CENTRA A TRENÉR

provozní manažer centra fyzioterapie kineziologie funkční trénink kondiční trénink

Absolvent vysoké školy ekonomie a managementu se stále aktivní hráčskou praxí ledního hokeje. Ve své trenérské praxi se zaměřuje především na celkovou sportovní přípravu, funkční trénink a kompenzační cvičení. Je držitelem řady certifikací, včetně vývojové kineziologie, kondičního tréninku dětí a mládeže a rozvoje funkční dynamické stabilizace.

V HDC má kromě denodenního řízení chodu centra na starosti kondiční přípravu, kineziologickou analýzu a funkční trénink.

Luboš Voříšek

Luboš Voříšek

TRENÉR

celkový rozvoj individuální tréninky kempy bruslení střelba kondiční trénink výběr talentovaných hráčů vedení výběrových týmů organizace turnajů

Jako hráč se z rodné Příbrami vydal již v mladém věku do Prahy a prošel celou mládeží týmu HC Sparta Praha, kde působil až do konce juniorského věku. Poté začal působit v 1. a ve 2. lize v ČR. Momentálně je stále aktivním ligovým hráčem v týmu BK Havlíčkův Brod.

Během hokeje vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy se specializací na lední hokej. Díky tomu je držitel nejvyšší trenérské licence „A“. Trénovat začal již v juniorském věku a od té doby získal spoustu zkušeností z různých klubů. Během posledních šesti let se věnuje tréninku hokejových dovedností.

Zaměřuje se na komplexní rozvoj hokejových dovedností (bruslení, vedení kotouče, střelba) a jejich přenos do samotné hry. Specializuje se také na výběr talentovaných hráčů jednotlivých ročníků. Momentálně vede jako hlavní trenér kategorie hráčů ročníku 2012, 2011, 2010, 2009, 2008. S hráči pracuje nad rámec klubové aktivity a účastní se s týmy jak společných tréninků, tak utkání a turnajů s vynikajícími výsledky.

Specializace: Celkový rozvoj hráče, Tréninkové programy, Bruslení, Vedení kotouče, Střelba, Trénink hráčů mimo led, Výběr talentovaných hráčů, Vedení výběrových týmů, Vedení trenérů, Organizace turnajů.

Martin Pouska

Martin Pouska

TRENÉR

brusleni střelba kondiční trénink

Prošel řadou druholigových i prvoligových týmů, ale jeho největší vášní je hokejový trénink. V tom se postupně začal specializovat na techniky bruslení, ve kterých je dnes jedním z největších specialistů. V HDC ČR má kromě celkového rozvoje hráčů na starosti právě zdokonalování techniky bruslení, správného odrazu, výbušnosti, stability i obratnosti.

Ivan Pihávek

Ivan Pihávek

KONDIČNÍ TRENÉR

kondiční trénink všestrannost

Dvojnásobný mistr I. fotbalové ligy za Spartu Praha

Jako hráč prošel fotbalové kluby: Baník Příbram, Dukla Tachov, Sparta Praha, Škoda Plzeň, Viktoria Žižkov, FC Příbram, Dukla Praha, DAC Dunajská Streda – SK

Na národní úrovni závodil v mládežnických kategoriích v atletickém víceboji. Po skončení hráčské kariéry vystudoval PROFI UEFA licenci na Universitě Palackého v Olomouci.

Působil jako profesionální trenér fotbalu u FK Marila Příbram, FK AS Pardubice, FK Union Cheb, FK Příbram, FK Marila Votice, FK Bohemians Praha, SK Kladno, TJ Sokol Hostouň.

V mládežnických kategoriích působil jako trenér U 14 v MAS Táborsko

Trenér krajské fotbalové reprezentace

Šéf sportovních fotbalových tříd Působí jako kondiční trenér vrcholových sportovců – tenis, automobilový sport, triatlon, bojové sporty, fotbal, hokej…

V HDC Czech republic je odborníkem na kondiční přípravu, kompenzační cvičení a všestrannost.

Věra Pihávková

Věra Pihávková

TRENÉR BOX A KICKBOX

kompenzační cvičení trenér kontaktních sportů

Kondiční trenér - BOX

Mistryně světa v kickboxu s bohatými zkušenostmi z mezinárodního ringu a reprezentačního týmu, vedená v příbramském Pankration gymu. Několik let působila jako vrcholová závodnice v klasickém boxu i kickboxingu a v obou těchto disciplínách reprezentovala ČR. Držitelka titulu Mistra světa, vicemistra Evropy, několika trofejí ze světového poháru a 6násobná mistryně ČR. Absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu University Karlovy v Praze. V HDC Czech republic je odbornicí na kompenzační cvičení, trénink kontaktních sportů a všestrannosti.

Petr Svoboda

Petr Svoboda

TRENÉR

bruslení fitness

Prošel extraligovými kategoriemi mládeže a poté začal studovat na univerzitě. Vystudoval Fakultu Tělesné Výchovy a Sportu UK - obor lední hokej.

Mezi jeho úspěchy patří dvojnásobné vítězství Evropské univerzitní ligy. V roce 2019 je šampiónem českého akademického hokejového mistrovství. Nyní působí jako hlavní trenér v kategoriích mládeže.